Прокат дитячих товарів

(097) 242-02-82

0
Автокрісло 1-2-3 Kiddy Comfort Pro 200 грн./міс.
Попередній товар Товар 11 із 17
категорії Автокрісла
 Наступний товар
 
Автокрісло 1-2-3 Kiddy Comfort Pro
Збільшити

Поїздка в автомобілі з автокріслом є поїздкою першого класу. Організація Stiftung Warentest довела це ще в 2008 році, модель kiddy comfort pro була переможцем незалежного тестування в своїй віковій групі з рейтингом 2,1. У наступному році жоден кандидат не посунув її з першого місця. Тільки найкраще для найменшеньких: дитячі автокрісла kiddy.

Характеристики:

 • Безпечний боковий захист та зручний підголівник:

  Навіть уві сні голова дитини не скотиться у бік. Бічні сторони підголівника не перешкоджають бічному огляду, у той же час боковий захист виключає перекидання в бік, надаючи дитині оптимальну підтримку під час поїздки, під час сну, а також у разі аварії.
 • Оригінальний столик безпеки kiddy:

  На жаль, неможливо обернути своїх дітей у вату, щоб забезпечити максимальну безпеку, але коли мова заходить про безпеку в автомобілі, ви можете отримати щось близьке На відміну від інших систем кріплення дитини, зі столиком безпеки верхня частина тіла стримана оригінальним столиком безпеки на випадок аварії. Таким чином, шийний відділ хребта добре захищений при можливому лобовому зіткненні.
 • Високотехнологічний демпфуючий матеріал:

  Голова і плечі малюків та немовлят особливо вразливі, тому цій делікатній області приділяється підвищена увага. Використання високотехнологічного демпфуючого матеріалу забезпечує найкращий захист від бокового удару. 
 • Висувний підніжний валик:

  Перешкоджає зсуванню дитини під ремінь безпеки у найгіршому випадку (піднирювальній ефект), також забезпечує додатковий ергономічний комфорт, та дуже зручний на тривалі поїздки.

 • Складна подушка на сидіння:

 

Встановлюється на сидіння автокрісла, для того, щоб дитина сиділа на певній висоті для зручності і кращої безпеки. Ваша дитина буде насолоджуватися поїздкою та мати гарне самопочуття. 

 


 • Регулювання однією рукою:

  Унікальний механізм регулювання, лише одним рухом руки налаштовується одночасно висота та ширина автокрісла kiddy comfort pro.

 • Ідеал для відчуття комфорту:

 

Безпека чи комфорт? Ви можете мати і те, і інше! Влітку часто буває занадто спекотно, а взимку холодно. В той час, коли дорослі, терпляче чекають на неминуче поліпшення, діти протестують. Kiddy прийняла цю незручність до уваги при розробці й, отже, автокрісло kiddy comfort pro має не тільки дуже приємну на дотик оббивку, але й дихаючий матеріал Thermotex. Приємна температура підтримується в будь-яку холодну чи спекотну погоду.

 

 • Міцна оббивка:

  Легко знімається, переться при температурі 30 ° C. Сухий бруд можна видалити за допомогою вологої тканини. 


 • «Один для всіх»

  Девіз Kiddy - "один для всіх". Поняття цього гасла пояснюється тим, що kiddy comfort pro охоплює всі відповідні вікові групи і, і це дуже практично у використанні. Дитячі сидіння встановлюються в автомобіль або демонтуються в лічені секунди. Швидкий і легкий варіант кріплення робить незначним ризик неправильного встановлення автокрісла. Налаштування також надто просте: в одну мить сидіння регулюється по висоті та ширині однією рукою. 

 • Інтегровані ремені безпеки ідеально налаштовуються:

 

Ваша дитина росте і наша система ременів безпеки росте разом з нею та оптимально адаптується до ергономічних умов. Ремінь не натирає шию та не доставляє дискомфорту вашій дитини і завжди пролягає в оптимальній позиції - через плече і груди.

 • Підходить для використання в літаку .

   

 Вартість прокату - від 275 грн в місяць.
 
 Тиждень 2 тижні
 1 місяць
 2 місяці
 225 грн 290 грн 350 грнпо 335 грн
    
 3 місяці 4 місяці
5 місяців
6 місяців
по 320 грнпо 305 грнпо 290 грнпо 275 грн
 Автокрісло 1-2-3 Kiddy Comfort Pro
Збільшити
Для отримання детальної інформації відвідайте сайт виробника.
Відгуки
Кількість:

097-2-42-02-82