Прокат дитячих товарів

(097) 242-02-82

0
Ерго-рюкзак 200 грн./міс.
Попередній товар Товар 1 із 5
категорії Слінги та рюкзачки
 Наступний товар
 
Ерго-рюкзак
Збільшити

Ергономічний рюкзачок.

Рюкзак – зручний та фізіологічно правильний засіб для переноски вашої дитини. Малюк буде сидіти з розведеними ніжками, а це передбачає правильний розвиток суглобів. На відміну від «кенгуру», ергорюкзак не шкодить хребту дитини. В «кенгуру» малюк висить на одной лиш промежині, а тут дитина сидить правильно, тобто тканина розтягнута від колінка до колінка, і немає навантаження на хребет, як в звичайному «кенгуру». Рюкзачок правильно підтримує спинку, тому й хребет малюка, що гарантує фізіологічно правильне носіння, при цьому всьому ще й полегшує навантаження для мами. За рахунок широкого і щільного пояса основна частина навантаження з спини переноситься на бедра дорослого. Завдяки цьому навіть важку дитину носити буде легко. 
Тати часто вибирають саме цей вид салінга через його простоту і зовнішній вигляд. 
Рюкзак має капюшончик, який підтримує головку дитини під час сну. 
Завдяки подовженим стропам, батьки зможуть регулювати необхідну довжину лямок під себе, залежно від пори року, кількості одягу на дорослому та малюкові, а також від розміру самого дорослого. Такий рюкзак можна носити і літом, і взимку, як на одяг, так і під ним.
Можливе носіння дитини в трьох позиціях: перед собою, за спиною, на стегні. 
Рюкзак зручний для грудного годування. Його можна використовувати з 4-5 місяців до 15-20 кг. Вся конструкція прошита зсередини 10-15 разів і 2-3 рази для міцності і додаткового закріплення зовні. Випадки розриву даної конструкції не виявлені! 
Щільний пояс шириною 12-13 см і щільністю 12мм, підбиті плечеві лямки – 9-10 см. Можливість носити рюкзачок перехрещуючи лямки на спині (що краще розподіляє навантаження на спину батьків). 

Виробники - Вомбат, Аннабель та ін.

 

Вартість прокату - від 130 грн в місяць.
 
   Тиждень  2 тижні
 1 місяць
2+ місяці
  100 грн  130 грн

 200грн

 170грнВідгуки
Кількість:

097-2-42-02-82