Прокат дитячих товарів

(097) 242-02-82

0
Ігровий центр Fisher-Price "Веселий Жираф" 100 грн./міс.
Попередній товар Товар 4 із 9
категорії Ігрові центри
 Наступний товар
 
Ігровий центр Fisher-Price \"Веселий Жираф\"
Збільшити

Характеристики:

Веселий жираф від фірми Fisher-Price - це прекрасний ігровий набір, який допоможе дитині навчитися вставати! З таким жирафом малюк завжди знайде веселе заняття, а навчання буде радісним і приємним!

Жираф - це стійка конструкція з привітною мордочкою, вухами-петельками, лапами-тунелями з кольоровими платформами і зовнішнім жолобом. За вушка і спеціальні ручки на жолобі малюк може триматися і використовувати як опору при вставанні.

Ще у жирафика є маленькі ріжки - це фактурні кульки з яскравого кольорового пластику, які вільно обертаются. А на чолі - велика напівпрозора кнопка. Малюк може натискати її і слухати музику (кілька варіантів) і дитячий сміх, а в цей час усередині кнопочки буде блимати яскравий вогник.

Крім того, звукові та світлові ефекти включаться, коли малюк покладе кульку в рот жирафику. Що ж, давай його погодуємо! Кулька викотиться на зовнішній жолоб, потім знову сховається всередину жирафа, а тепер давай вгадаємо, з якої ніжки вона викотиться. Її поява супроводжується веселим дитячим сміхом, що дуже порадує малюка! Є 2 рівні гучності.

Ігровий набір Жираф сприяє розвитку сенсомоторних навичок: почуття форми, розміру, кольоросприйняття, дрібної і великої моторики, мови і навичок спілкування, а також стимулює до активних дій і руху. Іграшка поєднує в собі можливість раннього розвитку та щоденної практики.

Для роботи комплексу потрібні 3 батарейки типу ААх1, 5В (в комплекті не йдуть).

Матеріал: високоякісна пластмаса.


Вартість прокату - від 70 грн в місяць.
 
 
1 місяць2 місяці
3+ місяці
80 грнпо 70 грнпо 60 грн
 Відгуки
Кількість:

097-2-42-02-82