Прокат дитячих товарів

(097) 242-02-82

0
Музичний вчений стільчик фірми Fisher Price 250 грн./міс.
Попередній товар Товар 5 із 9
категорії Ігрові центри
 Наступний товар
 
Музичний вчений стільчик фірми Fisher Price
Збільшити

Характеристики:
 • Музичний вчений стільчик із серії «Смійся та навчайся» фірми Fisher-Price  - чудесна інтерактивна іграшка. Зручний стільчик з’єднаий зі столиком в один розважальний та навчальний комплекс зі звуковими та світловими ефектами. Справжній розвиваючий центр -  навчає алфавіту, цифр, лічбі, кольорів, привітань, назв тварин та їхні голоси, а також можна виконувати багато веселих завдань з піснями, музикою та мовленням!

 • Комплекс виготовлений з яскравого пластику, на сидінні стільчика – «чарівна подушка»: коли дитина сідає,- звучать веселі пісеньки або починається цікаве навчання. Поряд на столику розміщений годинничок, книжка та настільна лампа – веселі інтерактивні ігри у кожному предметі! 

 • Режим гри перемикається на ручці кріселка. Гучність звуку регулюється. 

 • Режим навчання: малюк сідає на «чарівне» кріселко і звучить пісенька про алфавіт; перегортаючи пластикові сторінки книжечки, він дізнається про тваринок і чує їхні голоси (цуценя, кошеня, жабеня та каченя); переводячи стрілки годинника, він послухає веселу пісеньки про цифри та лічбу; натискаючи на лампу, малюк вмикає та вимикає кольорові вогники (червоний, жовтий, зелений).

 • Музичний режим: дитина сідає на «чарівне» сидіння і слухає веселу пісеньку чи мелодію; перегортаючи сторінки книги, вона слухає голоси тварин та музику; переводячи стрілки годинника, чує пісеньки та мелодії; коли натиснути на лампу, звучать фрагменти пісеньок та різні кумедні звуки; всі звуки супроводжуються веселим миготінням кольорових вогників  на настільній лампі.

 • В комплекті:

  - музичне крісло з перемикачем режимів навчання, «чарівною подушкою»

  - столик- електронна книжка (знайомить малюка з тваринками)

  - годинник (допомагає вчити цифри, знайомить з поняттям часу) 

  - лампа (триколірна, навчає кольорів)

 • Веселе навчання та музика: вчимо алфавіт та перші слова, вчимося цифр та рахунку, вчимо назви кольорів та протиставлення, вчимо назви тварин та їхні голоси, 4 довгі пісеньки, 13 інструментальних композицій, кумедні звуки та фрази, привітання.

 • Аспекти розвитку: допомагає дитині вчитися під час гри, знайомить малюка з алфавітом, лічбою,  кольорами та назвами тварин; допомагає зрозуміти функції «ввімкнути» та «вимкнути»; навчає користуватись функціями музики, кольору,звуку і мовлення; допомагає дитині встановити зв’язок між словами і предметами на основі знайомих предметів її навколишнього світу.

 • Вартість прокату - від 70 грн в місяць.
   
   
  1 місяць2 місяці
  3+ місяці
  90 грнпо 80 грнпо 70 грн

   Відгуки
Кількість: