Прокат дитячих товарів

(097) 242-02-82

0
Слінг-шарф Lanny Lamb 100 грн./міс.
Попередній товар Товар 5 із 5
категорії Слінги та рюкзачки
 Наступний товар
 
Слінг-шарф Lanny Lamb
Збільшити

 

Слінги-шарфи LennyLamb виготовляються в Польщі з тканини подвійного діагонального плетіння, яка дозволяє рівномірно розподілити навантаження при носінні навіть важких діток.
Пряжа, яку використовують для виготовлення слінгів LennyLamb, виготовлена в Італії. 
Завдяки строгому контролю якості, слінги-шарфи LennyLamb ортимали європейський сертифікат, який підтверджує їх безпеку для дитини, та сертифікат Oko test.
Красиві, насичені кольори отримані безпечним способом, не містять шкідливих речовин, токсичних барвників і важких металів.
А додана в склад тканини бамбукова віскоза дарує неймовірну м’якість, міцність і приємний блиск. Бамбукове волокно достатньо ніжне для того, щоб носити в цих слінгах-шарфах новонароджених, і достатньо міцне,щоб носити дитину вагою до 20 кг.
Крім того, бамбукова віскоза має легкий антибактеріальний ефект, а ще трохи «охолоджує», що робить цей шарф просто незамінним для літа або носіння дитини вдома. 
Слінг-шарф є ідеальним засобом для носіння дитини, однаково зручним для носіння як новонародженого, так і для 2-3-річної дитини. Слінг-шарф можна намотувати на маму багатьма різними способами, сам слінг-шарф підходить для багатьох видів одягу і форм тіла. Подвійне діагональне плетіння тканини, з якої витканий слінг-шарф, а також спосіб намотки шарфа, дозволяє рівномірно розподілити навантаження на мамину спину і на спину дитини. 
Ткані слінги-шарфи LennyLamb не слизькі в намотці, мають високу «вагопідйомність», при цьому дуже м’які, легкі і достатньо тонкі.
Прекрасні в намотці, слінги-шарфи LennyLamb чудово підходять мамам, які тільки починають носити малят в слінгу. Зручність і простота салінга у всій його красі.
Ось що принесе користь вашій дитині:
- вона не буде страждати від коліків
- діти швидко ростуть емоційно 
- швидше адаптуються до навколишнього середовища 
- близькість батьків зробить дитину більш мирною і спокійною 
- буде забезпечене правильне положення для розвитку дитини (позиція жабки має неоціненне значення в попередження дисплазії) 
Носіння дітей в слінгу не є даниною сучасній моді чи забаганкою батьків, це глибоко вкорінена в нашій свідомості та відома протягом багатьох поколінь потреба як дітей, так і батьків. 


 
Вартість прокату - від 130 грн в місяць.
 
 Тиждень 2 тижні
 1-й місяць
Наступні місяці
 75 грн 100 грн

 150  грн

 130  грн


Деталі - http://www.prokat.te.ua/article_info.php?articles_id=12Слінг-шарф Lanny Lamb
Збільшити
Для отримання детальної інформації відвідайте сайт виробника.
Відгуки
Кількість: