Прокат дитячих товарів

(097) 242-02-82

0
Слінг з кільцями Natibaby 100 грн./міс.
Попередній товар Товар 8 із 9
категорії Для реклами в інетмаг
 Наступний товар
 
Слінг з кільцями Natibaby
Збільшити

 

 

Слінги фірми NATIBABY з захопленням оцінили покупці країн Євросоюзута США. Вони красиві, зручні та приємні на дотик. Рекомендовані як для новонароджених, так і для старшеньких діток.

 Властивості та якість тканини відіграють ключову роль в слінгах Nati. Тканина повинна бути міцною та гнучкою, щоб огорнути вашу дитину м’яко та щільно. Також важлива безпека для здорової шкіри новонародженого. Слінг Nati виготовлений з особливо розробленої 100%-ої натуральної бавовняної тканини, яка використовується лише для слінгів найвищої якості. Усі барвники пряжі схвалені для використання в товарах для новонароджених. 
Слінги NATIBABY(Наті) виткані вручну, вони дуже зручні для різних намоток. Дозволяють з особливим комфортом носити дитину в різних позиціях, повторюючи фізіологічні та природні положення дітей на руках матері – в позиції «колисочка», стовпчиком, з широко розведеними ніжками, а по мірі росту дитини – на бедрі та за спиною. 

Тканини для слінгів NATI виготовляється в Євросоюзі за нормами сертифікату Oeko-Tex стандарт 100. Найвища якість фізичних і хімічних властивостей тканини слінгів NATI підтверджені акредитованими лабораторіями Євросоюзу. Слінги NATI отримали атестат безпеки. 

 

Вартість прокату - від 80 грн в місяць.

 
 2 тижні
 1 місяць
2+ місяці
 75 грн

 100 грн

 по 80  грн.

 


 

Деталі - http://www.prokat.te.ua/article_info.php?articles_id=12Слінг з кільцями Natibaby
Збільшити
Слінг з кільцями Natibaby
Збільшити
Слінг з кільцями Natibaby
Збільшити
Слінг з кільцями Natibaby
Збільшити
Слінг з кільцями Natibaby
Збільшити
 
Для отримання детальної інформації відвідайте сайт виробника.
Відгуки
Кількість: